Shop Mobile More Submit  Join Login
Tato pravidla se vztahují na veškeré designy vytvořené mnou, které jsou buď přímo pro někoho vytvořené, nebo jenom premade. Tím, že se zapíšete do objednávky, automaticky souhlasíte s těmito pravidly a jejich dodržováním. Pravidla se vztahují i na bonusy, které jsou vytvořené k designu nebo třeba i na malou grafiku.

1. Design/grafiku nijak neměň, nepředělávej, ani nemaž můj zdroj či se ho nesnaž zakrýt. Pokud se ti na designu něco nelíbí, můžeš mi to klidně napsat a můžu udělat úpravy :) Design vám vždy nejdříve ukážu a pokud se vám na něm něco nebude líbit/nebude se vám líbit celý, můžu ho předělat, ale ne po nastavení!
2. Bonusy lze užívat (pokud nedojde k jiné domluvě) pouze po dobu nastavení designu. Stejně tak jsou bonusy vytvořeny až po jeho nastavení, protože pokud byste ho nechtěli, je zbytečné k němu dělat bonusy, které budou nevyužity/nebo budou využity až za dlouho a ještě třeba se na nich budou muset dělat úpravy kvůli názvu blogu.
3. Části designu (jako třeba výřez z hlavní fotky, no image ikonku) lze použít na vaši vlastní menší grafiku (myšleno na váš blog, třeba do menu), ale pouze po dobu nastavení designu.
4. Pokud design nebudete chtít (z jakéhokoliv důvodu) a tím pádem ho "odmítnete", máte nárok na jednu předělávku - vytvořím vám tedy ještě jeden nový, ale automaticky se posouváte až na konec objednávky, tak prosím nepočítejte, že bude ten nový hned druhý den (třeba bude, ale třeba taky ne).
5. Pokud design odmítnete, bude zařazen jako "premade" a může ho potom využít kdokoliv.
6. Do objednávky se zapisujete s tím, že až bude design vytvořen, bude také nastaven. Designy dopředu (třeba několik měsíců) nedělám, hlavně proto, že nevím, jak na tom budu časově a třeba bych vám ho pak nemohla nastavit.
7. Samotný soubor (psd.) vám nedám, jedná se pouze o výjimky a třeba CPG, u kterých je to potřeba. Pokud vám ho ale poskytnu, tak se zavazujete k tomu, že nebudete jeho části, efekty a další věci využívat na svou grafiku, ani ho nijak měnit.
8. Design je zakázáno "recyklovat", což znamená, že ti ho na blog nastavím (samozřejmě u volných designů, které si nastavujete sami to neplatí) a potom, co se rozhodneš pro nový design a nastaví se další už ten můj nesmíš znovu nastavit! Design je dělaný pro danou chvíli, pro danou objednávku a ne proto, aby se třeba za pár měsíců znovu nastavil.

Nebudu chodit na váš blog a nonstop kontrolovat, jestli tato pravidla dodržujete, ale poprosila bych, abyste se jimi řídili, vždy se můžeme na něčem extra domluvit a pokud máte nějaké přání, tak se ho nemusíte bát řici.
No comments have been added yet.

Add a Comment:
 
×

More from DeviantArtDetails

Submitted on
July 27, 2015
Link
Thumb

Stats

Views
4,816 (5 today)
Favourites
0
Comments
0
×